שירותי החברה פרלסיסטם

שרותי טרום-תכנון

PearlSystems מציעה מגוון רחב של שירותי טרום-תכנון היכולים לעזור ולעדכן את היזמים ואת האדריכלים על אפשרויות בשלבים הראשונים של תכנון ואפיון הבניין.
מכוון שמערכות האלומיניום ומערכות חיפויי מעטפת הבניין הם בדרך כלל אחת מחבילות הרכישה הראשונות, הגדרת מטרות העיצוב והביצוע, וגם כן המגבלות האפשריים, הם בחשיבות העליונה על מנת להקל על תהליך חלק ויעיל של עיצוב הבניין. שרותי טרום-תכנון יכולים לכלול:

• ניתוח מגבלות המערכת
• ניתוח תקציב
• ניתוח התכנות
• עיצוב קונספט
• מחזור החיים של עלות תועלת
• מערכות חלופיותתהליך התכנון

בתחילת תהליך התכנון, PearlSystems מסייעת לצוות העיצוב עם המומחיות הדרושה כדי לזהות במהירות את מטרות העיצוב וקריטריונים הקשורים למתחם.כולל ייעוץ ספציפי לפרויקט על אפשרויות חיפוי בסיסיות, קריטריונים ביצועיים, תזמונים טכניים, ואילוצים תקציביים שצריכים להיות מובהריםומוגדרים בשלב זה.
נושאים עיקריים עשויים לכלול הצללות ואסטרטגיות תאורה טבעית, אפשרויות חומרים וגמורים, כמו כן מידות מינימאליות ומקסימאליות של המערכות וסוגי מערכות. השירותים בשלב זה בדרך כלל יכללו פרטי עיצוב סכמתיים ומפרטים כלליים.הכנת המפרט

במהלך שלב הכנת המפרט, PearlSystems פועלת כחלק אינטגראלי מצוות התכנון ע”מ לפתח את פרטי העיצוב הסופיים והכנת המפרט הטכני של המתחם. מספקים ניתוחים מפורטים על מנת לאשר ביצועים ויעילות תקציבית על כל ההיבטים של תכנון המעטפת, כולל עומסים סטרוקטוראליים, בידוד טרמי, טולרנטיים ותזוזת המבנה והתאמה לסטנדרט הבנייה הירוקה ) LEED .) אנו משתמשים בתקנים ישראלים ובינלאומיים כדי לענות על הדרישות הספציפיות של כל פרויקט. לעתים קרובות נמצא הצורך לפתרונות ייחודיים וחדשניים, במיוחד עבור עיצובים מורכבים, ע”מ להבטיח התאמה קונסטרוקטיבית ויעילות תקציבית.מסמכי המכרז

מסמכי המכרז ) RFP ( הם אלמנט קריטי בתהליך הרכישה. PearlSystems פועלת ביחד עם היזם, מנהל הפרויקט והאדריכל להגדיר ברמה הנאותה ביותר את התיעוד למכרז, בהתאם למורכבות העיצוב, הצורה הצפויה של הבנייה וסוג ההתקשרות עם הקבלן המבצע. הכנת מפרט המכרז בצורה נכונה מצמצמת את אפשריות החשיפה של הלקוח לתשלומים נוספים בגין: שינויים במפרט, תוספות לכתב הכמויות ותכנון שגוי.
PearlSystems מספקת פרטים ומפרטים טכניים כנדרש על מנת להכין ולהנפיק את המסמכים המתאימים להכנת הצעת המחיר. שירותי החברה כוללים תיאום עם מהנדסי קונסטרוקציה ויועצים אחרים וסקירת הרישומים הסופיים של האדריכל כדי לוודא התאמה עם העיצוב והקריטריונים ההנדסיים של המערכות.ניהול המכרז

PearlSystems יש ניסיון רב ברחבי העולם עם אסטרטגיות לניהול מכרזים והצעות מחיר של קירות מסך ומערכות למעטפת הבניין, בין אם החוזה לעיצוב ובנייה (design and build) בקבלנות משנה, קבלנות משנה בהקצאה, או מכרז לקבלן מפתח.
השוואה בין הצעות מתחרות הוא תהליך מורכב הדורש הבנה מפורטת הן של תהליך העבודה והן של היתרונות הטכניים המוצעים. שירותי החברה כוללים מיון מוקדם של קבלני משנה, הערכת הצעת המחיר, משא ומתן כלכלי וטכניים והערכות הנדסיות במידת הצורך.פיקוח על הביצוע

חוזה האלומיניום שונה באופן ייחודי מזה של רוב מערכות הבניין האחרות ודורש ניסיון מקצועי בניהול פרויקטים בתחום. הצוות שלנו מיומן בבדיקת נתוני מוצר, שרטוטי הגשה )  Shop drawings ( וחישוב אלמנטים מבניים עבור חזית המבנה. אנו בודקים את שרטוטי ההגשה בהקפדה על עמידה על דרישות המכרז והמפרט הטכני. בנוסף אנו סוקרים את המוצרים והחומרים כדי לוודא שהלקוח מקבל את הפתרונות עם הערך המושלם ביותר שנקבע בחוזה. אנו עובדים עם הלקוח וקבלן המשנה בבניית לוחות זמנים המתאימים ליצור המוצרים, לאספקה והרכבה באתר הבנייה.